Kontakt

Stanley Black & Decker Polska
Sp. z o.o.

ul. Prosta 68
00-838 Warszawa

tel. +48 22 46 42 700
fax +48 22 46 42 701
e-mail: reception.warsaw@sbdinc.com
   
NIP 9512267484
REGON 141602528
KRS 0000317222
kapitał zakł. 8 750 000 PLN

Serwis narzędzi STANLEY
Erpatech
ul. Bakaliowa 26
05-080 Mościska

tel. +48 22 431 05 05
fax +48 22 431 05 06
e-mail: serwis@erpatech.pl
 

Kliknij aby powiększyć mapę Polski z regionami handlowymi

Zapytania w sprawie zamówień:
• Dział obsługi klienta: tel. +48 22 46 42 745

Przedstawiciele handlowi rynku tradycyjnego

Menadżar sprzedaży:  
Jarosław.Goclon@sbdinc.com 603 631 810
Polska Północna  
Tomasz.Kalaczynski@sbdinc.com - Team Leader 665 069 882
Daniel.Botulinski@sbdinc.com 505 167 404
Karol.Grudka@sbdinc.com 695 590 184
Andrzej.Bruzdziak@sbdinc.com 697 612 916
Jacek.Baziuk@sbdinc.com 601 472 553
Michal.Gorecki@sbdinc.com 605 602 610
Polska Południowa  
Adrian.Bialka@sbdinc.com - Team Leader 784 031 348
Michal.Grzywnowicz@sbdinc.com 605 152 238
Tomasz.Kazmierczak@sbdinc.com 697 110 149
Daniel.Karlinski@sbdinc.com 695 580 189
Marcin.Wlodarz@sbdinc.com 501 632 079
Sebastian.Soska@sbdinc.com 607 905 558
Marcin.Hamerski@sbdinc.com 605 949 199