STANLEY & FC Barcelona 'Together, We Are Beyond A Match', Image

SPONSORING I PARTNERSTWO

STANLEY® z dumą wspiera sportowców i całe zespoły, które potrafią z pasją stawić czoła każdemu wyzwaniu, pragną konkurować na najwyższym poziomie oraz osiągają wyjątkowe wyniki w każdym wyścigu lub meczu.

STANLEY & FC Barcelona 'Together, We Are Beyond A Match', Image

FC BARCELONA

STANLEY z dumą wspiera FC Barcelona jako oficjalny partner w zakresie narzędzi. Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z jednym z najbardziej znanych klubów w historii piłki nożnej. Bardzo niewiele drużyn na świecie zdobyło tak wiele tytułów jak FC Barcelona, w tym cztery Puchary Ligi Mistrzów UEFA i trzy tytuły Klubowych Mistrzostw Świata FIFA. Klub zdobył również 25+ tytułów La Liga, jak również 30+ Copa Del Rey i 5+ trofeów UEFA Champions League.

Dodatkowo, Barcelona Femení jest mistrzem Hiszpanii i Europy oraz prawdopodobnie najbardziej dominującą kobiecą drużyną klubową na świecie. Jako klub, FC Barcelona jest również jedną z najszerzej wspieranych drużyn na świecie z ponad 103M fanów na Facebooku, 65M na Twitterze i 94M na Instagramie. Jej domowy stadion, Spotify Camp Nou, o pojemności 99,354 miejsc, jest największy w Europie. Pewny swoich narzędzi i umiejętności zespół obsługi technicznej Spotify Camp Nou zaufał firmie STANLEY® jako oficjalnemu partnerowi w zakresie narzędzi.

Racing drive Nathalie McGloing working on his racing car

Nathalie McGloin

Od kiedy odniosła poważne obrażenia kręgosłupa w wieku 16 lat, Nathalie McGloin, inspirująca kierowczyni wyścigowa, angażuje się w pomaganie innym osobom, które przeżyły podobne zmieniające życie doświadczenia. Dzięki swojej działalności sprawia, aby sporty motorowe były dostępne dla wszystkich. W zeszłym roku została pierwszą Przewodniczącą Międzynarodowej Komisji FIA ds. Niepełnosprawności i Dostępności, a jej celem na tym stanowisku jest kształtowanie przyszłości sportów motorowych dla osób z niepełnosprawnościami na całym świecie. W roku 2016 Nathalie stworzyła „Spinal Track”, organizację charytatywną oferującą osobom niepełnosprawnym szansę na uwolnienie ich potencjału, uzyskanie nowych możliwości oraz uczestniczenie w unikalnych przeżyciach na torze wyścigowym w specjalnie przystosowanym pojeździe. Te ekscytujące przeżycia pozwalają uczestnikom spróbować czegoś, czego, jak często sądzili, nigdy nie osiągną, a wszystko odbywa się w inkluzywnym i wspierającym środowisku.