Worker leaving a review on Reevoo
OPINIE, RECENZJE I KOMENTARZE

HISTORIA W KAŻDYM NARZĘDZIU

OBIEKTYWNE RECENZJE OD KUPUJĄCYCH

W STANLEY® wiemy, że użytkownicy profesjonalnych narzędzi na całym świecie mają więcej zaufania dla wzajemnych opinii niż do informacji od sprzedawców. Dlatego pytamy ludzi, którzy korzystają na co dzień z naszych produktów w realnym świecie o ich uczciwe, bezstronne oceny i recenzje.

Reevo logo

Współpracujemy z Reevoo, który jest znanym i niezależnym serwisem zbierającym i publikującym oceny oraz recenzje użytkowników. Reevoo nigdy nie edytuje lub cenzuruje w naszym imieniu żadnej z opinii jakie otrzymuje, uwzględniając zarówno dobre i złe recenzje. Ten serwis nie pozwala sprzedawcom lub markom ingerować w dodawane opinie. Znak zaufania Reevoo jest zatem oznaką oceny autentyczności - możesz być pewien, że czytasz w 100% prawdziwą recenzję. Ponadto w ocenach i opiniach narzędzi STANLEY®, możesz być pewien, że to zostało zrecenzowane przez kogoś, kto naprawdę zna ten temat.

MASZ MOŻLIWOŚĆ, ABY DAĆ ZNAĆ INNYM CO MYŚLISZ:
  1. Zaloguj się lub załóż konto MySTANLEY
  2. Zarejestruj narzędzie
  3. Zostaw recenzję i podziel się swoją opinią i doświadczeniem

ZWERYFIKOWANE OPINIE REALNYCH UŻYTKOWNIKÓW NARZĘDZI

Uczciwe i bezstronne opinie od ludzi, którzy wiedzą o czym piszą.

RECENZJE PROFESJONALNYCH UŻYTKOWNIKÓW NARZĘDZI

Wszystkie opinie są oznaczone według typu produktu, dając pewność, że znajdziesz narzędzie, które jest odpowiednie do twojej pracy.

ZAPYTAJ WŁAŚCICIELA

Zapytaj kogoś, kto już jest właścicielem narzędzia STANLEY® zadając mu konkretne pytanie.