Field with wind turbine look from above.
Jesteśmy gotowi na przyszłość.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Nasze procesy opracowywania i rozwoju produktów we wszystkich jednostkach biznesowych przechodzą zmiany w celu zwiększenia koncentracji na wczesnej identyfikacji możliwości osiągania założeń zrównoważonego rozwoju, które można wykorzystać już na etapie projektowania.

Manufacturing facility in Chiro, Taiwan, from the above.

MODERNIZACJA FABRYK I PARKU MASZYNOWEGO

Aby zmniejszyć ilość odpadów, w naszej fabryce w Chiro na Tajwanie zastąpiliśmy dwie linie do galwanizacji jedną linią o wysokiej sprawności. Ta modernizacja pozwoliła uzyskać spadek ilości odpadów chromowych o 78% rok do roku oraz roczną redukcję objętości uwalnianej wody chłodzącej o ponad 13 mln galonów. Taka ilość wody wystarczyłaby do napełnienia 20 olimpijskich basenów pływackich.

Dostrzegamy potencjał, by nasza firma była niesamowitą siłą działającą na rzecz dobra, dlatego dążymy do tworzenia wartości wychodzących poza zysk, co obejmuje wartości środowiskowe i społeczne, generując pozytywne oddziaływanie dla naszych udziałowców i interesariuszy oraz dla całego społeczeństwa

JIM LOREE

DYREKTOR GENERALNY

STANLEY Zero Industrial Liquid Discharge

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ TO NASZA OBIETNICA

ZERO PŁYNNYCH ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

W roku 2014 nasz zakład CDIY we francuskim Besançon został jako pierwszy i jedyny w kraju uznany za generujący „Zero płynnych odpadów przemysłowych”. Rządowe Ministerstwo ds. Wody i Kanalizacji uznało osiągnięcia zakładu w Besançon na rzecz ochrony środowiska w roku 2014, podpisując oficjalną umowę na rzecz działań edukacyjnych, wspomagania oraz promowania podobnych rozwiązań w całej Francji.