STANLEY History
INFORMACJE O

NASZEJ HISTORII

STANLEY® jest pionierem w zakresie wysokiej jakości narzędzi i rozwiązań technicznych dla profesjonalistów na całym świecie już od ponad 175 lat. Ciesząc się zasłużoną renomą z uwagi na niezawodność swoich produktów, STANLEY jest producentem nr 1 miar na świecie, który stale przyczynia się do rozwoju branży, raz za razem wprowadzając innowacyjne rozwiązania, jak gama produktów STANLEY® FATMAX®, a także narzędzia ręczne, elektronarzędzia oraz akcesoria, które sprawdzają się w każdej pracy. Jesteśmy dumni z tego, że słyniemy z doskonałych rozwiązań, i pozostajemy stale zaangażowani w nieprzerwane testowanie, projektowanie i ulepszanie naszych produktów, aby zapewniać najwyższą jakość i funkcjonalność. Pozostawanie najlepszymi na świecie w tym, czym się zajmujemy, ma dla nas kluczowe znaczenie i pokazuje, czego można oczekiwać od marki STANLEY.

Od ponad 175 lat nasze innowacyjne produkty pomagają budować, naprawiać i chronić nasz świat. Kontynuujemy to dziedzictwo. Zapoznaj się z naszą historią, korzystając z interaktywnej osi czasu poniżej.

Field with wind turbine look from above.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ TO NASZA OBIETNICA

Nasze procesy opracowywania i rozwoju produktów we wszystkich jednostkach biznesowych przechodzą zmiany w celu zwiększenia koncentracji na wczesnej identyfikacji możliwości osiągania założeń zrównoważonego rozwoju, które można wykorzystać już na etapie projektowania.

STANLEY & FC Barcelona 'Together, We Are Beyond A Match', Image

JESTEŚMY WASZYM DUMNYM SPONSOREM

STANLEY z dumą wspiera sportowców i całe zespoły, które potrafią z pasją stawić czoła każdemu wyzwaniu, pragną konkurować na najwyższym poziomie oraz osiągają wyjątkowe wyniki w każdym wyścigu lub meczu.

STANLEY Be A Force For Good

SIŁA NA RZECZ DOBRA

Wspieranie twórców, wprowadzanie sensownych innowacji oraz tworzenie bardziej zrównoważonego świata - zwiększyliśmy wagę naszego zaangażowania w społeczną odpowiedzialność biznesu i uczyniliśmy z niego nieodzowny element naszej wizji.