Kontakt

Stanley Black & Decker Polska
Sp. z o.o.

ul. Prosta 68
00-838 Warszawa

tel. +48 22 46 42 700
fax +48 22 46 42 701
e-mail: reception.warsaw@sbdinc.com
   
NIP 9512267484
REGON 141602528
KRS 0000317222
kapitał zakł. 8 750 000 PLN

Serwis narzędzi STANLEY
Erpatech
ul. Bakaliowa 26
05-080 Mościska

tel. +48 22 431 05 05
fax +48 22 431 05 06
e-mail: serwis@erpatech.pl

Zapytania w sprawie zamówień:
• Dział obsługi klienta: tel. +48 22 46 42 745

Przedstawiciele handlowi rynku tradycyjnego

Menadżer sprzedaży:  
Jarosław.Goclon@sbdinc.com 603 631 810
Polska Północna  
Karol.Grudka@sbdinc.com - Team Leader 695 590 184
Andrzej.Bruzdziak@sbdinc.com 697 612 916
Jacek.Baziuk@sbdinc.com 601 472 553
Lukasz.Pyszka@sbdinc.com 695 694 717
Polska Południowa  
Tomasz.Kazmierczak@sbdinc.com - Team Leader 697 110 149
Michal.Grzywnowicz@sbdinc.com 605 152 238
Adam.Hawrylewicz@sbdinc.com 697 612 914
Marcin.Wlodarz@sbdinc.com 501 632 079
Lukasz.Cukrowicz@@sbdinc.com 607 905 558
Marcin.Hamerski@sbdinc.com 605 949 199