PRZEDSTAWIAMY BEZPRZEWODOWY SYSTEM 18 V STANLEY® FATMAX® V20

LICZY SIĘ NIEZAWODNOŚĆ.

 • Całkowicie nowa i ulepszona gama narzędzi bezprzewodowych oferująca zaawansowaną technologię akumulatorów oraz profesjonalną jakość wykonania z niezrównaną funkcjonalnością i doskonałym stosunkiem wartości do ceny.
 • Narzędzia o solidnej konstrukcji, na których profesjonaliści mogą polegać podczas wykonywania codziennych, wymagających zadań, zapewniające wyjątkową niezawodność i wytrzymałość.
 • Udoskonalona platforma akumulatorowa zapewnia doskonałe osiągi bez efektu pamięci, z minimalnym poziomem samoczynnego rozładowywania i dłuższym czasem pracy na akumulatorze.
 • Szybko rozbudowywana gama obejmująca liczne kategorie narzędzi i zapewniająca prawdziwy system, który pozwoli profesjonalistom w pełni wykorzystywać ich potencjał każdego dnia.
STANLEY® V20 Tool Range

Czyniąc z profesjonalnej jakości normę już od założenia w roku 1843, narzędzia marki STANLEY® cieszą się doskonałą renomą wśród profesjonalistów na całym świecie dzięki swoim wiodącym w kategorii osiągom. Mimo że marka słynie przede wszystkim ze swoich narzędzi ręcznych, noży, ostrzy, poziomic i taśm mierniczych, STANLEY od siedmiu lat produkuje również doskonałe elektronarzędzia marki STANLEY FATMAX®, które są trudne do pobicia. Pomagają profesjonalistom w pełni wykorzystać potencjał i osiągnąć doskonałość w codziennej pracy. 

Dzisiaj marka STANLEY wprowadza nową generację swoich elektronarzędzi: bezprzewodowy system 18 V STANLEY FATMAX V20. Wykorzystując szeroką gamę wysokiej jakości, niezawodnych produktów, od wiertarek, szlifierek i pilarek, po lampy i odkurzacze bezprzewodowe, profesjonaliści mogą teraz korzystać z prawdziwego systemu elektronarzędzi oferującego wybór akumulatorów całkowicie zgodnych z wszystkimi narzędziami z systemu. 

W przypadku nowej gamy, inżynierowie STANLEY zupełnie od nowa zaprojektowali technologię akumulatorów narzędzi bezprzewodowych STANLEY FATMAX, zapewniając znacząco większą pojemność akumulatorów i maksymalny czas pracy dzięki licznym udoskonaleniom.  

Nowej platformy nie dotyczy efekt pamięci, a samoczynne rozładowywanie się akumulatorów jest ograniczone do minimum - szczególnie w skrajnych temperaturach (od -30° do +75°).  Pozwoliło na to  zastosowanie profesjonalnych ogniw akumulatorowych. Ten system akumulatorów klasy premium jest wytwarzany na zautomatyzowanej linii montażowej w całkowicie sterylnych warunkach, co prowadzi do doskonałej jakości wykonania i najwyższej niezawodności, dzięki czemu wymiana akumulatorów będzie konieczna o wiele rzadziej. Co więcej, w ramach wymagających procedur kontroli jakości w STANLEY, akumulatory są wytwarzane zgodnie z najbardziej surowymi normami i solidnie testowane pod kątem ochrony przed wilgocią i drganiami, jak również odporności na wstrząsy termiczne i uderzenia. 

Wygodny wskaźnik poziomu naładowania wbudowany w każdy akumulator powiadamia użytkownika o aktualnym stanie akumulatora, dzięki czemu energia nigdy nie wyczerpie się wtedy, gdy jest najbardziej potrzebna. 

Ale nie tylko system akumulatorów przeszedł całkowitą przemianę w przypadku nowego systemu 18 V STANLEY FATMAX V20. Również same narzędzia zostały całkowicie przeprojektowane i są teraz jeszcze trudniejsze do pobicia, dzięki wielu nowatorskim rozwiązaniom i ulepszeniom. Można do nich zaliczyć ulepszoną technologię silników, ochronę przed przeciążeniem i przegrzaniem, wytrzymalsze przełączniki i jeszcze solidniejsze obudowy, co skutkuje mniejszymi wymogami z zakresu konserwacji, większą żywotnością produktów i, w rezultacie, niezrównanie doskonałym stosunkiem jakości do ceny. 

Korzystając z tej szybko rozbudowywanej gamy, profesjonaliści mogą wybierać z bogatego zestawu narzędzi STANLEY FATMAX, w połączeniu z platformą akumulatorową zgodną z wszystkimi narzędziami z gamy. Pozwala to oszczędzać koszty i wysiłek, jednocześnie zwiększając wydajność w miejscu pracy. Poza tym, w ramach nowego systemu akumulatorów, użytkownicy mogą wybierać spośród czterech pojemności Ah w zależności od swoich indywidualnych potrzeb: akumulator 1,5 Ah oferujący optymalną pojemność i moc, model 2,0 Ah zapewniający jeszcze dłuższy czas pracy. Wersja 4,0 Ah gwarantuje najwyższy poziom mocy i czasu pracy do najbardziej wymagających zastosowań profesjonalnych. Akumulator o pojemności 6Ah to maksymalna moc przez jeszcze dłuższy czas.  

Paulina Wyszyńska, Marketing STANLEY: „Ułatwiamy profesjonalistom budować, remontować, naprawiać i chronić świat już od ponad 175 lat, pomagając im wykonywać pracę z optymalną sprawnością. Opracowując nową generację bezprzewodowych elektronarzędzi STANLEY FATMAX postawiliśmy sobie za cel jeszcze większą poprawę wydajności, pomagając profesjonalistom radzić sobie z wymagającymi projektami z łatwością, swobodą i wygodą udoskonalonej pracy bezprzewodowej. Niezawodność się liczy i jesteśmy przekonani, że profesjonalni użytkownicy będą pod wrażeniem tego niezwykle trwałego, nowego systemu, który oferuje najlepsze w kategorii osiągi, jakość, niezawodność i trwałość narzędzi. Dzięki technologii trwałych ogniw akumulatorowych z właściwie pomijalnym efektem pamięci i praktycznie zerowym zużyciem energii podczas przechowywania, nasze całkowicie nowe akumulatory 18 V STANLEY FATMAX V20 są gotowe do pracy, zawsze kiedy i gdziekolwiek użytkownicy ich potrzebują”. 

Seria 18 V STANLEY FATMAX V20 obejmuje następujące elektronarzędzia bezprzewodowe najwyższej klasy: 

 • Wiertarko-wkrętarki 

 • Zakrętarki  

 • Narzędzia do cięcia  

 • Szlifierki 

 • Pilarki szablaste 

 • Pilarki tarczowe 

 • Wyrzynarki

 • Pilarki ukosowe

 • Szlifierki oscylacyjne 

 • Latarki

 • Lampy robocze

 • Gwoździarki 

 • Odkurzacze bezprzewodowe 

Więcej informacji o gamie narzędzi 18 V STANLEY FATMAX można znaleźć na stronie https://www.stanleyworks.pl/ 

ABOUT STANLEY

STANLEY jest pionierem w zakresie wysokiej jakości narzędzi i rozwiązań technicznych dla profesjonalistów na całym świecie już od ponad 175 lat. Ciesząc się zasłużoną renomą z uwagi na niezawodność swoich produktów, STANLEY jest producentem nr 1 taśm pomiarowych na świecie, który stale przyczynia się do rozwoju branży, raz za razem wprowadzając innowacyjne rozwiązania, jak gama produktów STANLEY FATMAX, a także narzędzia ręczne, elektronarzędzia oraz akcesoria, które ułatwiają życie.  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź [Support] lub obserwuj STANLEY w
serwisach Facebook, i YouTube.