PRZEDSTAWIAMY STANLEY® FATMAX® PRO-STACK™: MODUŁOWE SYSTEMY PRZECHOWYWANIA, KTÓRE ROZWIJAJĄ SIĘ WRAZ Z TOBĄ

LICZY SIĘ WSZECHSTRONNOŚĆ. 

 • Uniwersalny, elastyczny i solidny system przechowywania, który można rozszerzać i dostosowywać do indywidualnych potrzeb i zastosowań danego użytkownika.
 • W pełni kompatybilny z serią modułowych systemów przechowywania STANLEY® FATMAX TSTAKTM
 • Optymalna organizacja narzędzi i akcesoriów z łatwym dostępem do urządzeń niezbędnych do wykonania zadania
 • Szeroki wybór opcji, takich jak skrzynie z twardego tworzywa, miękkie torby, organizery i systemy mobilne
 • Rosnąca oferta miękkich toreb do przechowywania - torby otwarte oraz torby narzędziowe na ramię
 • Solidna, zamykana* i trwała konstrukcja o dużej nośności
 • Boczne zatrzaski pozwalają bezpiecznie łączyć ze sobą wszystkie produkty PRO-STACKTM w celu ułatwienia ich transportu lub przenoszenia
 • Łatwość przenoszenia i manewrowania oraz pełna ochrona cennych narzędzi, akcesoriów i elementów mocujących
 • Etykietki umożliwiają personalizację produktu i łatwą identyfikację zawartości skrzynki narzędziowej
 • Wytrzymałe metalowe zatrzaski gwarantują jeszcze większą niezawodność i trwałość
STANLEY FATMAX PRO-STACK Family

Fachowcy poszukujący solidnego i modułowego systemu przechowywania, z możliwością adaptacji i rozbudowy tak, aby spełnić wszystkie przyszłe potrzeby związane z magazynowaniem, nie muszą dłużej szukać idealnego dla nich rozwiązania - jest nim STANLEY® FATMAX® PRO-STACKTM.

System znany wcześniej pod nazwą STANLEY FATMAX TSTAKTM został zmodyfikowany i rozszerzony w celu spełnienia wymagań jeszcze większej liczby profesjonalnych użytkowników. Oferując tę samą doskonałą jakość, której oczekują posiadacze systemu TSTAK, solidne moduły PRO-STACK zostały zaprojektowane z uwzględnieniem najwyższych standardów i zapewniają jeszcze większą uniwersalność i możliwości niż dotychczas - pozwalając profesjonalistom stworzenie idealnej konfiguracji do przechowywania i transportu szerokiej gamy narzędzi i akcesoriów.

Ponadto, nowa linia PRO-STACK jest w pełni kompatybilna z istniejącymi produktami STANLEY FATMAX TSTAKTM. Moduły PRO-STACK i TSTAK mogą być stosowane razem jako część uniwersalnego systemu przechowywania. 

Gama produktów PRO-STACK, ciesząca się zaufaniem profesjonalistów na całym świecie, obejmuje szereg solidnych modułów, które można ze sobą łączyć w celu stworzenia rozwiązania skrojonego na miarę, dostosowanego ściśle do indywidualnych potrzeb. 

Szeroka oferta PRO-STACK obejmuje wytrzymałe skrzynki narzędziowe, moduły z szufladami, skrzynie otwarte, praktyczne organizery na akcesoria, miękkie torby do przechowywania i mobilne opcje transportowe. Skrzynki będące częścią systemu PRO-STACK mają również zastosowanie do przechowywania zestawów narzędzi laserowych STANLEY FATMAX i są kompatybilne z wieloma zestawami akcesoriów do elektronarzędzi STANLEY FATMAX. System PRO-STACK ma za zadanie umożliwić płynne łączenie modułów w wielu konfiguracjach, dlatego też firma STANLEY zastosowała wytrzymałe zatrzaski boczne. Dzięki nim elementy mogą być bezpiecznie łączone ze sobą, co ułatwia transport samochodem dostawczym, przemieszczanie między poszczególnymi miejscami pracy lub przenoszenie ich ręcznie, w zależności od rodzaju wykonywanego zadania. Aby ułatwić transport, dostępne są różne opcje mobilne, w tym platforma transportowa lub wózek PRO-STACK. Mobilna skrzynia zapewnia jeszcze większą uniwersalność dzięki wytrzymałym, zintegrowanym kółkom. 

Wykonana z najwyższej jakości materiałów, z solidnymi metalowymi zatrzaskami, każda jednostka PRO-STACK jest zamykana*, co stanowi dodatkową ochronę cennej zawartości, takiej jak elektroniczne narzędzia ręczne, elektronarzędzia, narzędzia mechaniczne i akcesoria. Ponadto, wszystkie walizki narzędziowe serii PRO-STACK można personalizować dzięki praktycznym etykietom, które umożliwiają jednoznaczną identyfikację właściciela i/lub zawartości.

Nowością w ramach serii PRO-STACK są dwa miękkie moduły do przechowywania, wykonane z wytrzymałej tkaniny 600 Denier: torba otwarta PRO-STACK oraz miękka torba narzędziowa na ramię PRO STACK.  Każda z nich wyposażona jest w wodoodporną plastikową podstawę, zapewniającą doskonałą ochronę na mokrych podłożach i gwarantującą pełną kompatybilność z innymi skrzyniami serii PRO-STACK. Torby te są lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Wyposażono je w przegrody zamykane na zamek błyskawiczny oraz wyściełany pasek na ramię, który zapewnia dodatkową wygodę podczas noszenia. Wzmocniona nitami dla optymalnej trwałości, torba otwarta posiada aluminiowy uchwyt i dzięki szeregowi przednich kieszeni zapewnia szybki dostęp do niezbędnych, najczęściej używanych narzędzi, z praktycznym miejscem na poziomicę, miarę i wiele innych akcesoriów. Wytrzymała miękka torba na ramię jest równie wszechstronna. Wyposażono ją w ergonomiczny uchwyt do przenoszenia, bezpieczną przegródkę zapinaną na zamek błyskawiczny, kieszeń na identyfikator, uchwyt na miarę i paski z klamrami umożliwiające bezpieczne przymocowanie poziomicy. Posiada również liczne kieszenie do przechowywania mniejszych narzędzi, elementów mocujących i akcesoriów. 

Cytując Stevena Donnelly, menedżera produktu STANLEY, „Dzięki szerokiej gamie modułowych systemów przechowywania STANLEY FATMAX PRO-STACK, profesjonaliści z branży mogą stworzyć i zaaranżować swój własny ekosystem przechowywania, w pełni dostosowany do ich indywidualnych wymagań. Trwałość, niezawodność i długa żywotność produktów sprawiają, że użytkownicy mogą zaufać systemowi PRO-STACK, który zabezpieczy sprzęt przed uszkodzeniami na miejscu i w transporcie, zapewniając jednocześnie doskonałą organizację, mobilność oraz szybki dostęp do narzędzi niezbędnych do wykonania każdego zadania. 

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na miękkie rozwiązania do przechowywania, które gwarantują mobilność i funkcjonalność, wprowadzamy do oferty torbę otwartą i miękką torbę na ramię, które oferują znakomitą ładowność w połączeniu z wygodą przechowywania narzędzi i akcesoriów. Torby te są lekkie, a jednocześnie solidne i wytrzymałe. 

''Dzięki nowym opcjom użytkownicy mogą stworzyć swój własny system przechowywania, bezpiecznie łącząc ze sobą poszczególne elementy PRO-STACK w celu uzyskania najwyższej uniwersalności, ochrony i wydajności, z możliwością rozbudowy i modyfikacji systemu w miarę rozwoju działalności.''

Gama produktów STANLEY FATMAX PRO-STACK: 

Skrzynie 

 • FMST1-71967 - Skrzynia płytka z organizerem górnym STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™: 14 l, 30 kg
 • FMST1-71966 - Skrzynia płytka STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™: 13,5 l, 30 kg
 • FMST1-75502 - Skrzynia płytka STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™ (brak wkładki piankowej w zestawie): 13,5 l, 30 kg 
 • FMST1-71968 - Skrzynia z głęboką szufladą STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™: 9,5 l, 7,5 kg 
 • FMST1-71969 - Skrzynia z 2 szufladami STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™: 8,1 l, 7,5 kg 
 • FMST1-71971 - Skrzynia głęboka STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™: 22,24 l, 30 kg 
 • FMST1-75796 - Skrzynia głęboka z organizerem górnym STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™: 22,24 l, 30 kg 
 • FMST1-75794 - Skrzynia otwarta STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™: 27 l, 10 kg 
 • FMST1-71981 - Skrzynia Combo STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™: 21,6 l, 30 kg (skrzynia) / 7,5kg (szuflada) 

Miękkie torby 

 • FMST83296-1 - Torba materiałowa otwarta STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™: 30 kg 
 • FMST83297-1 - Torba materiałowa STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™: 30 kg 

Organizery 

 • FMST82967-1 - Organizer STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™: 7,8 l, 20 kg 

Produkty mobilne 

 • FMST1-75753 - Mobilna skrzynia z automatycznie otwieraną pokrywą STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™: 36 l, 30 kg (uchwyt górny) / 50 kg (wózek) 
 • FMST1-72363 - Wózek STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™: 50 kg przy wjeżdżaniu po schodach (100 kg na płaskiej nawierzchni) 
 • FMST1-71972 - Platforma transportowa STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™: 50 kg przy wjeżdżaniu po schodach (100 kg na płaskiej nawierzchni) 
 • FMST1-72365 - Wkładka piankowa STANLEY® FATMAX® Pro-Stack™ 

Wkrótce w ofercie pojawi się również przenośna chłodziarka STANLEY FATMAX PRO-STACK  

(FMST83282-1). Więcej szczegółów pojawi się w marcu 2020 roku, kiedy to produkt zostanie wprowadzony na rynek. 

Szczegółowe informacje na temat serii STANLEY FATMAX PRO-STACK są dostępne na stronie www.stanleyworks.pl 

Ceny i dostępność 

Gama produktów STANLEY FATMAX PRO-STACK dostępna jest u naszych autoryzowanych sprzedawców. Cennik jest dostępny na życzenie. 

Uwagi dla redakcji 

* Skrzynie otwarte, organizery i produkty mobilne, takie jak wózki i platformy transportowe, nie są zamykane. 

W celu uzyskania próbek, zdjęć w wysokiej rozdzielczości lub dalszych szczegółów na temat produktów i akcesoriów marki STANLEY, należy skontaktować się z: Pauliną Tymińską 

O FIRMIE STANLEY 

STANLEY jest pionierem w zakresie wysokiej jakości narzędzi i rozwiązań technicznych dla profesjonalistów na całym świecie już od ponad 175 lat. Ciesząc się zasłużoną renomą z uwagi na niezawodność swoich produktów, STANLEY jest producentem nr 1 taśm pomiarowych na świecie, który stale przyczynia się do rozwoju branży, raz za razem wprowadzając innowacyjne rozwiązania, jak gama produktów STANLEY FATMAX, a także narzędzia ręczne, elektronarzędzia oraz akcesoria, które ułatwiają życie.  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź [Support] lub obserwuj STANLEY w serwisach Facebook, i YouTube.