STANLEY® PRZEDSTAWIA PRZENOŚNY STÓŁ WARSZTATOWY Z IMADŁEM

PUNKT ODNIESIENIA DLA PROFESJONALISTÓW.

WSZECHSTRONNY, WYTRZYMAŁY I ŁATWY W UŻYTKOWANIU.

 • Pierwsza gama przenośnych, wszechstronnych stołów warsztatowych od zaufanej marki STANLEY®.
 • Stalowa konstrukcja ramy zapewnia maksymalną trwałość i imponujący udźwig 250 kg.
 • Blaty wykonane z najwyższej jakości bambusowej sklejki zapewniającej wyjątkową trwałość.
 • Dostarczany jest z dodatkowym (trzecim) blatem bambusowym, umożliwiającym przekształcenie go w duży, solidny stół roboczy. 
 • Dwupoziomowa regulacja wysokości umożliwia użycie stołu jako warsztatu roboczego, stojaka na narzędzia, imadła lub kobyłki.
 • Regulowane kołki oporowe blokujące obrabiany materiał.
 • Antypoślizgowe gumowe stopki zapewniają optymalną stabilność i bezpieczeństwo.
 • Składa się na płasko, ułatwiając transport i przechowywanie.
 • Maksymalne rozwarcie szczęk imadła/paneli bambusowych: 0 - 205 mm .
 • Praktyczna funkcja zaciskania jedną ręką umożliwia docisk szczęk razem lub pojedynczo (w modelu STST83800-1). 
 • Obracana przednia szczęka umożliwia pionowe zaciskanie dłuższych materiałów (w modelu STST83800-1) .

Zaufana marka narzędzi STANLEY® wprowadziła do swojej bogatej oferty dwa wszechstronne modele stołu warsztatowego z imadłem 2 w 1. Jest to niewątpliwie rozwiązane dostosowane do potrzeb wymagających profesjonalistów. Te wielofunkcyjne stoły, dostępne po raz pierwszy w ofercie STANLEY, pełnią funkcję wytrzymałego imadła oraz solidnego i niezawodnego stołu roboczego. Stanowią one doskonałe rozwiązanie na placu budowy, w garażu lub warsztacie. 

Zaprojektowane z myślą o długiej żywotności. Oba stoły są wykonane z wytrzymałej stalowej ramy i oferują dużą maksymalną nośność 250 kg. Każdy model posiada mocny bambusowy blat roboczy z najwyższej jakości wykończeniem, zapewniającym wyjątkową trwałość i żywotność. W zestawie znajduje się również trzeci, wyjmowany, centralny panel bambusowy, umożliwiający przekształcenie go w przestronny stół warsztatowy o powierzchni 740 x 525 mm w przypadku stołu warsztatowego i imadła z mocowaniem pionowym (model STST83800-1) oraz 610 x 370 mm w przypadku standardowej jednostki (STST83400-1). 

Dzięki konstrukcji o dwóch wysokościach, stoły warsztatowe i imadła STANLEY można przystosować do pracy jako solidny stół narzędziowy lub kobyłka, a także jako tradycyjne imadło i stół wielofunkcyjny (opcje wysokości roboczej wynoszą 595mm / 775mm i 620mm / 800mm odpowiednio w modelach STST83400-1 i STST83800-1).

O FIRMIE STANLEY 

STANLEY jest pionierem w zakresie wysokiej jakości narzędzi i rozwiązań technicznych dla profesjonalistów na całym świecie już od ponad 175 lat. Ciesząc się zasłużoną renomą z uwagi na niezawodność swoich produktów, STANLEY jest producentem nr 1 taśm pomiarowych na świecie, który stale przyczynia się do rozwoju branży, raz za razem wprowadzając innowacyjne rozwiązania, jak gama produktów STANLEY FATMAX, a także narzędzia ręczne, elektronarzędzia oraz akcesoria, które ułatwiają życie.  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź [Support] lub obserwuj STANLEY w serwisach Facebook, i YouTube.